Welcome to a webpage of CNS

We develop tailor-made software, sale and maintain computer technologies. We deliver Document Service program for management of document flow, e-filling room and storing, all in compliance with Czech Government Information System Standards and all legislation.
> More about us

News

Nedůvěryhodné antiviry

Ne vždy jsou antiviry, které si můžeme volně stáhnout, bezpečné. O vzrůstajícím nešvaru podvodných antivirových aplikací pro Android napsaly Novinky.cz.

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/clanek/pozor-na-falesne-antiviry-uzivatele-pripravi-o-penize-40303570

 

Show more info >

CHECK POINT EXPERIENCE

Kybernetické útoky jsou každým rokem stále sofistikovanější, ať už na zemi nebo v cloudu. Musíme tedy předvídat vývoj a udržet si potřebný náskok. V rámci tohoto "hesla" se zástupci technického oddělení společnosti CNS zúčastnili dne 06.11.2019 konference CPX Praha 2019 (CHECK POINT EXPERIENCE).

 

Show more info >

Pozor, jaké aplikace si do svých mobilních zařízení instalujete

Rozhlas.cz vysílal, že Čínská komunistická strana má takřka neomezený přístup ke všem údajům z více než 100 milionů mobilních telefonů s operačním systémem Android, a to díky „zadním vrátkům“ v propagandistické aplikaci Study the Great Nation, kterou vláda letos agresivně propaguje již od jejího lednového představení. 

Show more info >

Show all news >

E-shop