Vítejte na stránkách společnosti CNS

Vyvíjíme software na zakázku, prodáváme a servisujeme výpočetní techniku. Dodáváme Spisovou službu-program pro řízení oběhu dokumentů, elektronickou podatelnu a archivaci, respektující Standardy státního informačního systému ČR a platnou legislativu.
> Více o nás

Aktuality

Upozornění na podvodné e-maily

V poslední době se zvyšují počty odeslaných podvodných e-mailů s úmyslem vymámit z méně ostražitých lidí peníze, osobní údaje nebo dokonce údaje k platebním kartám. Terčem hrozby jsou jak emailové schránky běžných uživatelů, tak i velkých společností. Tyto emaily představují vážnou bezpečnostní hrozbu. Neotvírejte bezmyšlenkovitě nedůvěryhodné emaily a v žádném případě jejich přiložené soubory. Vždy si pečlivě zkontrolujte adresu a název odesílatele a v neposlední řadě také text (slovosled a pravopis) emailu. Pokud nějaký takový email obdržíte, smažte ho. Vyvarujete se tak ztrátě nebo kompletnímu zašifrování Vašich dat či zařízení.

 

Zobrazit více info >

Konec Windows 7 je tady

Už v příštím týdnu 14.1.2020 bude ukončena veškerá podpora operačního systému Windows 7. Tento krok může způsobit určité zděšení milionů stále aktivních uživatelů po celém světě. Znamená to, že od tohoto data dále již nebude možné stáhnout žádné aktualizace operačního systému, ani žádné bezpečnostní updaty a čelit tak stále sofistikovanějším a propracovanějším útokům v podobě virů a malwaru. 

Zobrazit více info >

PF 2020

Do nového roku Vám přejeme hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, osobních i profesních úspěchů. Tým CNS

Zobrazit více info >

Zobrazit všechny aktuality >

E-shop

Pohotovost EuroDat
v mimopracovní dobu:
+ 420 737 219 701

Twitter Facebook LinkedIn
EET